Вінницька обласна
асоціація футболу

П'ятниця, 20 травня 2022, 08:01:05

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

Група "Б"

Вища ліга

ФК «ЯСКО» (Шаргород)  25
ФК «Факел» (Липовець)  23
ФК «Орлівка» (Орлівка)  19

Перша ліга

ФК «Локомотив» (Жмеринка)  14 
ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський)  12 
ФК «Рось» (Погребище)  11

 

Вітаємо з Днем народження

21.05 - Шумовицького Олега
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  6 
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  9   6 
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  9   6 
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 9  5 
 5 Степанюк Владислав ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  5 

Призначення арбітрів

Українська футболістка вінницького ЕМС-Поділля Дар’я Ціхач через війну опинилась у норвежському Фредрікстаді. Сайт Епоха Футболу задав 20-річній гравчині декілька питань.

– Як виник варіант з переїздом в Норвегію?

– Ми тренувалися з командою ЕМС-Поділля 5 разів на тиждень, а коли почалась війна було важко сидіти вдома та щосекунди обновляти сторінки з новинами. Я дізналась що на період воєнного стану мій контракт з клубом втрачає чинність і вирішила через УАФ знайти закордонний клуб і вже за пів години мене Сергій Новіков (співробітник жіночого відділу УАФ – прим.) зв’язав з норвезькою командою.

Я їхала сама, в країну яка розташована майже за три тисячі кілометрів від рідного дому, в країну де навіть не кожний знає англійську мову (лише норвезьку), в країну з іншим кліматом – було досить боязно, але моє бажання грати футбол виявилось сильніше ніж мій страх.

Все просто – мені запропонували, я погодилась. Це можливість заявити про себе.

– Що можеш сказати про цю країну і її жителів?

– Норвегія – це дійсно чудова країна, в якій живуть прекрасні люди. Скрізь панує спокій, повага, посмішки, а головне мирне небо над головою, яке об‘єднує всіх норвежців. Але мій рідний дім в Україні – в неповторній, незалежній і незламній країні.

– Тренувальний процес сильно відрізняється від того, що було в ЕМС-Поділля?

– Норвезький футбол кардинально відрізняється від українського. Інші вимоги, інакші установки, інший рівень. Важко змінювати стиль гри.

Але як сказав тренер Сімен Матісен: “якщо голова розуміє, то ногам буде не важко”, тому дякую Олександру Дудніку (тренер ЕМС – Поділля), за те що завжди вчив грати в «розумний футбол».

– Нещодавно УЄФА виключила російські клуби з еврокубків, а жіночу і чоловічу збірну відсторонила від ігор. Доки тривають їх агресивні дії це правильне рішення?

– Від багатьох людей я чула «спорт вне политики», але відсторонити росію від усіх змагань – це стовідсотково правильне рішення.

На Україну напав не сам путін, на Україну напала росія. Тому покарані повинні бути всі люди цієї «недокраїни». Якщо страждають українські спортсмени – то росіяни постраждають в рази гірше. І не тільки на момент «агресивних дій». Слава Україні!

– Ну і на останок. Чому саме футбол і в скільки років ти почала ним займатись?

– Я навчалась в спортивній школі #27 міста Вінниця. Тому з перших класів привчали та залучили до різних видів спорту. Але я зрозуміла, що мені більше подобаються емоції командної гри, тому з 12 років я почала грати в футбол“, – сказала нам Дар’я Ціхач.

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva