У м. Вінниці на стадіоні ЗОШ 35 з восьмого по десяте січня пройшов всеукраїнський футбольний меморіал відомого гравця місцевої команди майстрів і тренера Олега Серьогіна. Серед його вихованців, приміром, був екс-футболіст вінницької «Ниви», дніпропетровського «Дніпра» і збірної України Сергій Нагорняк.
Змагання відбулись за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області, обласної федерації футболу та ВО ДЮСШ імені Блохіна-Бєланова.
В турнірі взяли участь вісім команд – по дві збірні Вінницької обласної ДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова (1998 р.н. і 1999 р.н.) і ДЮСШ Хмельницького, а також по одному колективу обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міносвіти, обласної організації спорттовариства «Колос», ДЮСШ Бердичева (Житомирська область) і ДЮСШ Гайсина (Вінницька область).
В фіналі ДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова 1998 р.н. з рахунком 1:0 переграло ДЮСШ Бердичева. Бронзові нагороди виграла команда ДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова 1999 р.н., яка з аналогічним рахунком 1:0 переграла команду Хмельницького.