Рівно за рік до першої гри почався продаж квитків на матчі чемпіонату Європи по футболу (ЧЕ- 2016), який пройде у Франції. З середовища, 10 червня, на інтернет-сайті euro2016.tickets.uefa.com виставлений один мільйон квитків, повідомляє агентство dpa. Після жеребкування, наміченого на 12 грудня, будуть виставлено ще 800 тисяч квитків. Всього організатори розраховують продати 2,5 мільйона квитків.
У турнірі уперше візьмуть участь 24 команди, ігри проходитимуть на десяти стадіонах. За бажанням можна придбати квитки на одну гру на певному стадіоні або на дві підряд гри на одному і тому ж стадіоні, відмічає інтернет-сайт sportschau.de. Уболівальникам, які хочуть підтримувати свою команду упродовж усього турніру, надана можливість придбати квитки на сім ігор.
Найдешевший квиток обійдеться в 25 євро. Ця цінова категорія поширюватиметься на 85 відсотків матчів. Проте є і інші варіанти: зокрема, за кращі місця на фінальному матчі, який пройде 2016 року на знаменитому стадіоні StadedeFranceв Сен-Дени біля Парижу, доведеться заплатити 895 євро. Підвищені ціни передбачені також для глядачів, що бажають подивитися церемонію відкриття чемпіонату, матчі однієї восьмої, однієї четвертої і півфіналів.