Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 02 травня 2024, 08:30:29

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Балинський Дмитро ФК "Факел" Липовець 6 3

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

21.05 - Шумовицького Олега

ФК «Хмільник» (Хмільник) - ФК «Енергетик» (Вінниця) – 3:7 (2:2 після першого тайму)
Господарі майданчику дали бій одному із лідерів вищої ліги. Але рівний рахунок тримався лише тайм. Потім «енергетики» дотисли свого суперника. Гольові дублі на рахунку Артура Загорулька, Олександра Борячука і Кирила Костенка.

ФК «ГЛАВВ-ДОР» (Жмеринка) - ФК «ЯСКО» (Вінниця) – 3:7 (2:4)
З аналогічним рахунком перемогу здобув одноосібний лідер перегонів «ЯСКО». В його складі забивали шість футболістів, а ще автогол провів гравець ФК «ГЛАВВ-ДОР» Богдан Їжакевич.

ФК «Нива»-2 (Вінниця) - ФК Нива (смт.Стрижавка) – 5:2 (2:0).
Гравці команди майстрів із великого футболу домінували у нивівському дербі. Хет-трик на рахунку Вадима Страшкевича. Ще по м’ячу в складі вінницької «Ниви» провели Віталій Кольцов і Євгеній Мороз.

ФК «Лука Джем» (Лука-Мелешківська)- ФК «Універ-Динамо» (Харків) – 6:6 (3:2).
Футбольний клуб «Лука» здобув перше очко в чемпіонаті. В її складі гольовим дублем відзначився Дмитро Лепетун. В складі «Універа-Динамо» два забитих м’ячі в активі Івана Омеляненка.

ФК «ВОДЮСШ» (Вінниця) - ФК «ЯСКО-2» (Вінниця) – 2:8 (0:2)
Юні гравці з «ВОДЮСШ» залишаються єдиною командою без набраних очок. Друга команда «ЯСКО» також не залишила юнакам особливих шансів. В її складі гольові дублі оформили Владислав Палій, Андрій Драган і Руслан Омельченко.