Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 13 липня 2024, 18:07:25

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I  Нароган Вадим ФК "Авангард" Ладижин 9 8
II Новаківський Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 9 6
III Щерба Віктор ФК "Орлівка" Орлівка 9 6
IV Пилипенко Максим ФК "Факел" Липовець 7 5
V Васалатій Владислав ФК "Орлівка" Орлівка 8 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
2 ФК «Факел» (Липовець) 21
3 ФК «Авангард» (Ладижин) 20
4 ФК «Орлівка» (Орлівка) 14
5 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 6
6 ФК «Поділля» (Крижопіль) 1

 

 

Вітаємо з Днем народження

14.07 - Копаницю Петра
16.07 - Касанова Павла
17.07 - Козаченка Сергія
19.07 - Рабцуна Сергія
19.07 - Кобялка Руслана
19.07 - Лисоволика Ігоря
21.07 - Маліновського Дмитра

27 вересня у м. Погребище відбувся фестиваль «Відкриті уроки футболу». Головним завданням фестивалю було перенесення в дитячому футболі акценту не на результати змагань, а на сам процес гри та отримання задоволення від неї.
Проєкт «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина) в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.
Проєкт відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактику та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей з особливими потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих Героїв України, дітей та мирних громадян нашої держави. Під виконання гімну України, представники команд Ваколюк Роман та Жилюк Вероніка підняли прапор України.
З вітальним словом до присутніх звернулися завідувач сектору фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради Віктор Демиденко, координатор проєкту «Відкриті уроки футболу» у Вінницькій області Олександр Сидорук, голова федерації футболу Сергій Побережець. Вони побажали учасникам фестивалю яскравих емоцій і гарно провести час, а також зазначили: «Проєкт залучає до футболу не лише майбутніх гравців, але й майбутніх тренерів, волонтерів, уболівальників, усіх тих, хто завдяки таким фестивалям захоче долучитися до футбольного процесу і прийти на стадіон». На заході були присутні: радник міського голови Анатолій Білик, директор КЗ «Погребищенська ДЮСШ» Володимир Прокопенко, вчитель фізичного виховання КЗ «Погребищенський ліцей № 2» Олексій Воровський, суддя Василь Дробот.
Гарний настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом від Михайла Творцова та Інни Єфімовської.
Фестиваль розпочався з флешмобу, який підготували дівчатка із КЗ «Погребищенський ліцей №1». Потім головний тренер Констянтин Лісовий познайомив всіх з порядком проведення фестивалю. Для дітей інструктори проводили різноманітні розважальні футбольні ігри, змагання, конкурси та інші спортивні заходи. Футбольне поле було розділене на 7 секторів, у кожному з яких працював тренер-волонтер. Вони ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість. Діти, об’єднані в команди, рухалися із сектора в сектор, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри.
Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й представники поліції. Співробітники місцевого осередку управління національної поліції проводили з учасниками заходу профілактичні бесіди. Діти дізнавалися про особливості роботи правоохоронців та мали можливість посидіти у поліцейському автомобілі, приміряти бронежилет, скористатись спецсигналами та увімкнути проблискові маячки. Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги дітям. Рятувальники продемонстрували дітям техніку, на якій працюють, та розповіли, чим ці машини оснащені і як вони використовуються у надзвичайних ситуаціях.
Діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та виконували різні вправи за командами своїх наставників.
По завершенню фестивалю відбулась урочиста церемонія нагородження. Кожна дитина отримала на згадку футболку, диплом проєкту, а вчителі і тренери – необхідний спортивний інвентар для подальших занять.
Залишається сподіватись, що час, проведений на спортивному майданчику, не пройшов даремно і багато хто з дітей вирішить обрати активний та здоровий спосіб життя та долучиться до дружньої футбольної родини.
Велика подяка за організацію фестивалю координатору проєкту «Відкриті уроки футболу» у Вінницькій області Олександру Сидоруку, заступнику міського голови Ігорю Гордійчуку, голові федерації футболу Сергію Побережцю,тренерам Констянтину Лісовому, Денису Королю, вчителю фізичного виховання КЗ «Погребищенський ліцей №1» Людмилі Горбачик, співробітникам національної поліції, працівникам ДСНС, працівникам КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги», ведучій спортивного заходу – Інні Єфімовській.
Дякуємо Збройним Силам України та усім Захисникам України за мирне небо та можливість організації та проведення змагань! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Начальник управління Анатолій ТИМОЩУК
соціального захисту населення
Погребищенської міської ради
 
384329880 6734282576638711 6422963095205556937 n

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva