Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 19 вересня 2019, 01:21:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Факел» (Липовець) 7
ФК «Моноліт» (Козятин) 4
ФК «Томашпіль» 3

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 9
ФК «Рось» (Погребище) 6
ФК «Поділля» (Крижопіль) 6

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Група «А»

2002-2003 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ВО ДЮСШ Вінниця 0:0 1:0
3:0 7:0 8:1 3:0 1:2 6:1 5:1 3:0 6:1 7:0         50:6
31  1  
  2. ВОК ДЮСШ "Премєр-Нива" Вінниця 0:0 0:1 3:1 3:5
3:1 3:0 2:3 3:2 3:1 3:0 2:1 9:0         34:15 25  3  
  3. ДЮСШ Жмеринка 0:3 0:7
1:3 5:3 2:0 6:0
0:1 3:1 6:0 3:0 7:1 7:1         40:20 24  4  
  4. ДЮСШ Гайсин 1:8 0:3
1:3 0:3 0:2 0:6 0:3 0:1
1:3 3:0 0:1 2:1         8:34 6  6  
  5. ДЮСШ Липовець 2:1 1:6
3:2 2:3 1:0 1:3 3:0 1:0 3:1 3:0
7:2 2:0         29:18 27 2  
  6. ДЮСШ "Авангард" Калинівка 1:5 0:3
1:3 0:3 0:6 0:3 3:1 0:3 1:3 0:3 6:0 0:3         12:36
6  5  
  7. ДЮСШ ВО Калинівка 1:6 0:7 1:2 0:9 1:7 1:7 1:0 1:2 2:7 0:2 0:6 3:0            11:55  6  7  
2004 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ВО ДЮСШ Вінниця 1:0 0:3
2:0 4:1 8:1 3:0 0:0 3:0             21:5
19 2  
  2. ВОК ДЮСШ "Премєр-Нива" 0:1 3:0 4:0 11:0
3:0 12:0 2:0 2:1              37:2 21 1  
  3. ДЮСШ Жмеринка 0:2 1:4
 0:4 0:11 4:1 3:1
0:2 2:2              10:27 7 4  
  4. ДЮСШ Гайсин 1:8 0:3
0:3 0:12 1:4 1:3 1:2 0:3
             4:38 0 5  
  5. ДЮСШ "Авангард" Калинівка 0:0 0:3
0:2 1:2 2:0 2:2 2:1 3:0
           10:10 11 3  
                                   
2005 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ВО ДЮСШ Вінниця 1:0 5:0
10:0 1:1 4:0 4:1 5:0 4:0 3:0 4:0            41:2 28  1  
  2. ВОК ДЮСШ "Премєр-Нива" 0:1 0:5 3:0 3:0
7:1 3:1 2:1 3:1 4:0 3:1            28:11 24  2  
  3. ДЮСШ Жмеринка 0:10 1:1
0:3 0:3 0:0 0:1
0:0 2:2 0:3 0:5            3:28 4  6  
  4. ДЮСШ Гайсин 0:4 1:4
1:7 1:3 0:0 1:0 0:2 0:0
0:2 1:2            5:24 5  5  
  5. ДЮСШ ВО Калинівка 0:5 0:4
1:2 1:3 0:0 2:2 2:0 0:0 3:5 0:6
           9:27 6  4  
  6. ДЮСШ "Авангард" Калинівка 0:3 0:4
0:4 1:3 3:0 5:0 2:0 2:1 5:3 6:0           24:18
18  3  
                                   
2006 р. н. Підсумкова
                                   
  Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   М'ячі Очки Місце  
  1. ВО ДЮСШ Вінниця 0:1 0:1
3:0 3:0 6:0 3:0 3:0 7:1 1:10 1:4 1:4 3:0 1:0 3:0        35:21 27  3  
  2. ВОК ДЮСШ "Премєр-Нива" Вінниця 1:0 1:0 11:0 3:2
9:0 3:0 5:0 4:0 1:1 2:2 1:0 6:0 3:2 4:1        54:8 38  1  
  3. ДЮСШ Жмеринка 0:3 0:3
0:11 2:3 2:1 1:2
1:2 2:1 1:7 1:12 0:9 2:3 0:6 0:3        12:66 6  7  
  4. ДЮСШ Гайсин 0:6 0:3
0:9 0:3 1:2 2:1 1:1 0:2
0:9 0:3 0:3 1:1 0:3 0:3        5:49 5  8  
  5. ДЮСШ "Авангард" Калинівка 0:3 1:7
0:5 0:4 2:1 1:2 1:1 2:0 0:13 0:4
0:5 1:5 0:5 0:3        8:58 7  6  
  6. ВО ДЮСШ-2 Вінниця 10:1 4:1
1:1 2:2 7:1 12:1 9:0 3:0 13:0 4:0 3:2 5:0
0:0 1:0        74:9 36  2  
  7. ВОК ДЮСШ "Премєр-Нива"-2 Вінниця 4:1 0:3
0:1 0:6 9:0 3:2 3:0 1:1 5:0 5:1 2:3 0:5 0:3 0:3
       32:29 19  5  
  8. ДФК "Брацлав-Юніор" 0:1 0:3
2:3 1:4 6:0 3:0 3:0 3:0 5:0 3:0 0:0 0:1 3:0 3:0
     32:12 25 4  
                                 

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

17.09 - Гоцуляка Едуарда
18.09 - Харчука Олега
22.09 - Гричанюка Віктора
23.09 - Шелеста Олександра
24.09 - Цибрія Володимира
24.09 - Сащенка Ярослава
24.09 - Любченка Сергія

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити