Вінницька обласна
асоціація футболу

П'ятниця, 20 травня 2022, 08:19:07

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

Група "Б"

Вища ліга

ФК «ЯСКО» (Шаргород)  25
ФК «Факел» (Липовець)  23
ФК «Орлівка» (Орлівка)  19

Перша ліга

ФК «Локомотив» (Жмеринка)  14 
ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський)  12 
ФК «Рось» (Погребище)  11

 

Вітаємо з Днем народження

21.05 - Шумовицького Олега
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  6 
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  9   6 
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  9   6 
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 9  5 
 5 Степанюк Владислав ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  5 

Призначення арбітрів

 

2005-2006 р. н.
                                 
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М'ячі Очки Місце
1.  ДЮСШ Гайсин (Гайсин)      0:6   0:4    0:4  2:0   4 2:14 
2.  ДЮСШ Інтер (Тульчин)      2:1  0:7  1:2  0:4  3:0 1:3  6  2  0  4 7:17  5
3.  КЗ ВОДЮСШ Нива-2 (Вінниця)  6:0  1:2    1:2 0:2    1:0 2:0  6  3  3 11:6   9
4.  КЗ ВОДЮСШ Нива (Вінниця)  4:0  7:0  2:1      0:1 3:0   8:0  6  5  0  1 24:2  15 
5.  Прем`єр-Нива (Вінниця)     2:1 2:0      1:0  2:0 1:0  0  0 8:1  15  3
6.  Прем'єр-Нива-2 (Вінниця)   4:0 4:0    1:0 0:1   3:0 5:0   6  5  1  0 17:1  16  1
7.  ДЮСШ Жмеринка (Жмеринка)  2:2   0:3 0:1 0:3  0:2  0:3   0:1   7  6  2:15
8.  Прем'єр-Нива-3 (Вінниця)    3:1 0:2 0:8  0:1  0:5 1:0     6  0  4 4:17   6
2007 р. н.
                                 
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н П М'ячі Очки Місце
1.  ДЮСШ Гайсин (Гайсин)       1:3     0:2  0:0    3  2  1:2  7
2.  ДЮСШ Інтер (Тульчин)      0:3 0:22  0:6 1:6   3:0 1:8 6 1 0 5 5:45 3 6
3.  ДЮСШ Авангард (Калинівка)  3:1 3:0   0:3  0:3  1:5 2:0 1:0 7 4 0 3 10:12 12 4
4.  КЗ ВОДЮСШ Нива (Вінниця)    22:0 3:0    0:0 1:1  9:0 3:0  6 4 2 0 38:1 14 2
5.  Прем`єр-Нива (Вінниця)     6:0  3:0 0:0   1:1 1:0  2:0 6 4 2 0 13:1 14 3
6.  ДЮСШ ВО (Калинівка)   2:0  6:1 5:1 1:1 1:1   0:0 5:0 7 4 3 0 20:4 15 1
7.  ДЮСШ Жмеринка (Жмеринка) 0:0   0:3 0:2 0:9   0:1 0:0   0:6  7 0 2 5 0:21 0 8
8.  ДЮСШ Десна (Вінницький р-н)   8:1 0:1  0:3 0:2 0:5 6:0    6 1 0 5 8:12 3 5
2008 р. н.
                         
Назва команд 1 2 3 4 І В Н П Мячі Очки Місце
1. КЗ ВОДЮСШ Нива (Вінниця)   2:2  5:1  4:1 3 2 1 0  11:4 7 1
2. Прем`єр-Нива (Вінниця)  2:2   7:1  0:4 3 1 1 0  9:3 4 3
3. ДЮСШ Жмеринка (Жмеринка)   1:5 1:7   0:3 3 0 0 3  2:15 0 4
4. ДЮСШ Авангард (Калинівка)  1:4 4:0  3:0   3 2 0 1  8:4 6 2
2009 р. н.
                                 
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 І В Н  П М'ячі Очки Місце
1. КЗ ВОДЮСШ Нива-3 (Вінниця)     3:0  7:1  0:3  1:0  2:3 0:1 13:0 7 4 0 3 26:8 12 4
2. ДЮСШ Десна (Вінницький р-н)   0:3    0:7 8:0 0:2 0:10  1:5  1:2 7 1 0 6 10:29 3 7
3. ДЮСШ Липовець (Липовець)   1:7 7:0    1:7  3:0  2:1  0:3  4:0 7 4 0 3 18:18 12 5
4. Прем`єр-Нива (Вінниця)   3:0 0:8 7:1   3:0  4:0 1:0    6 5 0 1 18:9 15 2
5. ДЮСШ Жмеринка (Жмеринка)   0:1 2:0  0:3 0:3    0:2  1:3  2:0 7 2 0 5 5:12 6 6
6. КЗ ВОДЮСШ Нива-2 (Вінниця)   3:2 10:0  1:2  0:4  2:0    1:1 4:1 7 4 1 2 21:10 13 3
7. КЗ ВОДЮСШ Нива (Вінниця)  1:0  5:1  3:0 0:1   3:1  1:1    11:0 7 5 1 1 24:4 16 1
8. ДЮСШ Авангард (Калинівка)  0:13  2:1  0:4    0:2 1:4  0:11   6 1 0 5 3:35 3 8

 

2010-2011 р. н.
                                     
Назва команд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н  П М'ячі Очки Місце
1. ВОК ДЮСШ Прем`єр-Нива-2010 (Вінниця)    3:0 1:2 1:0 4:0 5:1 8:0 1:0 1:0 2:0  9  8  1  26:3 24   1 
2. ВОК ДЮСШ Прем`єр-Нива-2011 (Вінниця)   0:3    0:1 1:0 2:0 1:0 1:0 6:0 0:1 0:0  9  5  1  3  11:5 16  4
3. КЗ ВОДЮСШ Нива-2010 (Вінниця)   2:1  1:0     4:0  7:0 9:0 4:0 1:0 0:1  8  7  0  1  28:2  21 2
4. КЗ ВОДЮСШ Нива-2011 (Вінниця)   0:1 0:1     1:1 5:1 14:1  2:1  3:0 4:4  8  4  2  2  29:10 14  5
5. ДЮСШ Жмеринка (Жмеринка)   0:4 0:2 0:4 1:1   0:5 0:1 3:0 1:1 0:2  9  1  2  6  4:20 9
6. ДЮСШ Авангард (Калинівка)   1:5 0:1 0:7 1:5  5:0   4:3 3:5 1:4 0:3  9  2  0  7  15:33   7  
7. ФК Гнівань (Гнівань)  0:8 0:1 0:9  1:14 1:0 3:4   3:1 0:3 1:3  9  2  0  7  9:43  8 
8. ДЮСШ СК Темп  (Вінниця)  0:1 0:6 0:4 1:2 0:3 5:3 1:3   1:2 1:3  9  1  0  8  9:27 10
9. Вінсмарт (Вінниця)  0:1 1:0 0:1  0:3 1:1 4:1 3:0 2:1   0:3  9  4  1  4  11:11 13    6  
10. ФК Могилів-Подільський (Могилів-Подільський)   0:2 0:0 1:0 4:4 2:0 3:0 3:1 3:1 3:0    9  6  2  1 19:8 20  3

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva