Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 20 квітня 2024, 09:36:10

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

08.05 - Перепилицю Олександра

Кажуть, в Японії напередодні з'їли восьминога, який правильно передбачив результати усіх матчів збірної на груповому етапі чемпіонату світу. Цікаво, що рибалка пообіцяв виловити ще одного восьминога-провісника. Напевно, всі місцеві восьминоги змовилися і дружно передбачили виліт самураїв на стадії 1/8-ї фіналу, тому їх спіткала доля бідолахи Пауля.

Насправді, японці знову показали: вони знають свої слабкості і свої переваги. За рахунок впевненості і налагодженої командної гри вони здатні витримувати величезний тиск в очікуванні свого шансу. Але ця витримка нічого не гарантує, оскільки команда оборонялася хоч і непогано, але моментами - на межі. Тут вже треба питати з атакуючих футболістів збірної Бельгії.

Пріоритетним завданням Самураїв було відбиття ворожої агресії, тому їх успіх в атаці багато в чому залежав від того, наскільки грубо і часто будуть помилятися самі бельгійці. У першому таймі таких помилок практично не було, за винятком безглуздих фінтів Куртуа, який у простій ситуації ледь не пустив м'яч між ніг. А ось після перерви...

...Після перерви відбулося те, що зазвичай підриває соціальні мережі і поливає експертів-прогнозистів радіоактивними відходами. Вертонген, з одного боку, читав гру і перехоплював розрізний пас - але робив це якось непереконливо. Харагуті увірвався в зону і розстріляв дальній нижній кут. Буквально одразу ж бельгійці пропустили ще одну атаку, яку шикарним ударом завершив Інуї.

На відрив японцям знадобилося чотири хвилини. Удар Азара в штангу на такому тлі якось меркне і блідне - як і організація гри у виконанні збірної Бельгії, яка звалилася в нокдаун. Майя Йосіда, як міг, стримував Лукаку, але загроза прийшла звідти, звідки її найменше очікували.

Бельгійці перебудувалися, щоб додати своїй грі в атаці більше агресії, енергії і просто конкретики. Вертонген забив, напевно, один з найкрасивіших і одночасно курйозних голів ударом головою в історії людства: закинув парашут в дальню «дев'ятку», хоча напевно накидав під удар партнерам. Незабаром нагадав про себе і вийшов на заміну Феллаїні. Саме його кучерява голова відправила м'яч у сітку японських воріт під час розіграшу кутового.

Перш ніж сталося те, що сталося, в головних ролях побували голкіпери обох команд. Але потім японці, мабуть, настільки повірили в себе, що занадто розкрилися під час розіграшу кутового, який послужив плацдармом для стрімкого контрнаступу бельгійців. Де Брюйне набрав швидкість, зіграв направо на Меньє, а той відправив м'яч у штрафну, де перед Шадлі зяяли ворота...

І мавпи іноді падають з дерев. Але сьогодні вони знайшли в собі сили піднятися, зібратися і написати сценарій ледь не найцікавішого матчу поточного чемпіонату світу або, що абсолютно точно, раунду плей-офф. Збірна Бельгії виходить до чвертьфіналу; японці вирушають додому.

Бельгія - Японія 3:2

Голи: Ян Вертонген 69, Маруан Феллайні 74, Насер Шадлі 90+3 - Генкі Харагусі 48, Такасі Інуї 52

Бельгія: Тібо Куртуа, Тобі Алдервейрелд, Венсан Компані, Ян Вертонген, Аксель Вітсель, Кевін Де Брюйне, Ромелу Лукаку, Еден Азар, Яннік Феррейра Карраско (Маруан Феллайні 65), Дріс Мертенс (Насер Шадлі 65), Томас Меньє

Японія: Ейдзі Кавасіма, Ген Сьодзі, Юто Нагатомо, Гаку Сібасакі, Генкі Харагусі, Сіндзі Кагава, Такасі Інуї, Юйа Осако, Макото Хасебе, Хірокі Сакаї, Майя Йосіда

Попередження: Гаку Сібасакі 40259753

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.