Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 22 квітня 2019, 05:29:02

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

На засіданні в Дубліні Виконавчий комітет УЄФА затвердив створення третього єврокубкового турніру починаючи з 2021 року.

2 грудня на засіданні в Дубліні Виконавчий комітет УЄФА затвердив створення третього клубного турніру в циклі 2021—2024 років.

  • Новий турнір (робоча назва — UEL2) буде проводитися за тією самою схемою, що Ліга чемпіонів УЄФА й Ліга Європи УЄФА. На груповому етапі виступатимуть 32 команди.
  • Формат включає груповий етап (вісім груп по чотири команди), 1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал і фінал.
  • Перед 1/8 фіналу відбуватиметься додатковий раунд плей-офф. У ньому зустрічатимуться другі місця в групах UEL2 і треті місця в групах Ліги Європи.
  • Новий турнір передбачає 141 матч за 15 ігрових днів — так само, як це буде з 2021 року в Лізі Європи.
  • Переможець нового турніру отримає путівку до наступного турніру Ліги Європи.
  • Матчі відбуватимуться у четвер. Таким чином, поєдинки Ліги чемпіонів, як і раніше, проводитимуться у вівторок і середу, а Ліги Європи і нового турніру — у четвер. УЄФА розгляне можливість додати тимчасову сесію з початком о 16.30 (центральноєвропейський час) для обмеженої кількості матчів.
  • Фінали всіх клубних турнірів будуть проводитися на одному тижні — в середу (новий турнір), четвер (Ліга Європи) і суботу (Ліга чемпіонів).

Новий турнір гарантує, що на груповому етапі єврокубків будуть представлені щонайменше 34 асоціації (зараз мінімум 26). Він буде відкритим для всіх національних асоціацій. Усі вони збережуть ті самі сумарні квоти, що й зараз.

Президент УЄФА Александер Чеферін сказав: «Новий клубний турнір УЄФА зробить єврокубки більш інклюзивними, ніж будь-коли раніше. Більше матчів для більшої кількості клубів, більше асоціацій на групових етапах. Турнір виріс із постійного діалогу з клубами через Асоціацію європейських клубів.

Усі клуби висловлювали зацікавленість у тому, щоб збільшити шанси на регулярнішу участь в єврокубках. Це стало можливим завдяки стратегічному підходу. Результат відповідає завданням УЄФА підвищувати паралельно рівень і доступність наших клубних турнірів».

Виконком УЄФА схвалив формат нового турніру й схему відбору. Також ратифіковані збільшені гарантовані призові для всіх клубів Ліги Європи й нового турніру. Детальна схема розподілу фінансів і солідарних виплат, а також інші деталі (назва (бренд), система коефіцієнтів і комерційна стратегія) будуть затверджені у 2019 році.

У циклі 2021—2024 років формат Ліги Європи буде приведений у відповідність до формату нового турніру. Перед 1/8 фіналу буде введений додатковий раунд плей-офф. У ньому зустрічатимуться другі місця в групах Ліги Європи і треті місця в групах Ліги чемпіонів.

Формат Ліги чемпіонів і схема відбору залишаться без змін.уєфа

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.04 - Нагорняка Олександра
15.04 - Дзюбу Михайла
21.04 - Симачова Володимира
22.04 - Кисельова Павла
26.04 - Наровицького Юрія
27.04 - Петрова Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити