Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 28 травня 2018, 08:07:25

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 35
ФК «ЕМС-Поділля» (Вінниця) 28
ФК «Факел» (Липовець) 28

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 41
ФК «Балкани» (Хмільник) 35
ФК «Дністер-С» (Серебрія) 31

Перша «Cхід»

ФК «Володимир» (Тиврів) 43
ФК «Будівельник» (Іллінці) 32
ФК «Поділля» (Крижопіль) 30

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Батиршин С. "Горизонт"

Боднар В. "Дністер-С"

Мартинюк О. "Поділля Кр.

Яковенко О. "Поділля" Кир.

Дячук Р. "Володимир"

Голуб В. "Факел" 30.05. матч-відповідь 1/2 фіналу Кубку.

УВАГА! Черех технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Соума Амара Світанок-Агросвіт
(с. Шляхова)
7 8

Перша ліга (захід)

Сусол Артем Горизонт
(с. Хоньківці)
9 17

Перша ліга (схід)

Лєбєдєв Євгеній Поділля
(Кирнасівка)
10 9 (1)

6 квітня 2018 року в смт.Сутиски Тиврівського району відбулись обласні фінальні змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2004 року народження. У фінальному етапі взяли участь вісім команд: Сутисківська школа-інтернат Тиврівського району, Тульчинська школа-інтернат, Могилів-Подільська гімназія, Турбівська ЗОШ № 1 Липовецького району, Погребищенська ЗОШ №1, Піщанська ЗОШ №1, ЗОШ № 16 та 22 м. Вінниці.

Команди за допомогою жереба були розбиті на 2 групи, де грали за коловою системою, потім відбулись стикові ігри:

За 7-8 місце: Погребищенська ЗОШ №1 - Піщанська ЗОШ №1 3:0.

За 5-6 місце: Могилів-Подільська гімназія - Турбівська ЗОШ №1 8:0.

За 3-4 місце: Сутисківська школа-інтернат - ЗОШ №22 м. Вінниця 1:0.

За 1-2 місце: ЗОШ №16 м. Вінниця - Тульчинська школа-інтернат 5:0.

Призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Індивідуальні призи отримали: Ільчук Вячеслав (ЗОШ № 16 м.Вінниця) - переможець у вправі удари м'яча на дальність, Бегас Максим (Могилів-Подільська гімназія) - переможець у вправі жонглювання м'ячем, Топольницький Павло (ЗОШ № 16 м. Вінниця) - переможець у вправі удари м'яча на точність.

Кращий воротар: Березов Павло - ЗОШ №16 м.Вінниця;

Кращий захисник: Паламарчук Андрій - Тульчинська школа-інтернат;

Кращий півзахисник: Скрипник Андрій - Сутиська школа-інтернат;

Кращий нападник: Дзюба Максим - ЗОШ №22 м.Вінниця;

Кращий гравець: Стасюк Олексій - Могилів-Подільська гімназія.

Команда ЗОШ №16 м.Вінниці (тренери Мисак Ю.Ю., Добичин П.А.) здобула право брати участь у Всеукраїнських зональних змаганнях на призи клубу "Шкіряний м'яч".  20180406 170731

 

 

У фінальному етапі взяли участь вісім команд: дві з Вінниці, з Могилева-Подільського, Піщанського, Погребищенського, Тульчинського, Липовецького районів та господарі. Вони були розбиті на підгрупи, а кращі колективи виходили у стикові ігри.
Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Sport/futbolisti-vinnitskoyi-shkoli--16-vigrali-oblasniy-turnir-shkiryaniy-m-10684705.html
У смт. Сутиски Тиврівського району відбулися обласні фінальні змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2004 року народження і молодших. Змагання організувала обласна федерація футболу за підтримки освітян.
Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Sport/futbolisti-vinnitskoyi-shkoli--16-vigrali-oblasniy-turnir-shkiryaniy-m-10684705.html

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити