Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 15 грудня 2018, 03:47:04

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Переможця обласного Суперкубку визначили у серії пенальті

За традицією обласний футбольний сезон відкрили Суперкубком. Його розіграли 19 серпня у Вінниці, на стадіоні національного технічного університету. Матч організувала обласна федерація футболу.

Престижний трофей виборювали чинний чемпіон Вінниччини «Світанок Агросвіт» (с. Шляхова, Бершадський район) і володар обласного Кубку «Агро-Астра» (с. Рачки, Немирівський район). За обидві команди переважно грали класні футболісти міста над Бугом, в тому числі й з досвідом виступів за професійний клуб. Недарма на поєдинку був присутній головний тренер «Ниви» Денис Колчин і представники його тренерського штабу.

У першому таймі бершадці забили м’яч, але суддя зафіксував офсайд. Взагалі гра йшла на зустрічних курсах, команди обмінювалися гострими атаками.

В другому таймі очевидною перевагою володів «Світанок Агросвіт». Лідер його атак Ярослав Браславський, який рік тому виступав в основі «Ниви», відкрив рахунок дальнім ударом. Чемпіони області продовжували тиснути, знову загнали м’яча в сітку. Це зробив добре знайомий вінницькому вболівальнику Колінс Нгаха, який виступав за нашу «Ниву» і луганську «Зорю». Нещодавно він здобув Кубок області в складі «Агро-Астри», а вже нині граючим є головним тренером «Світанка Агросвіта». Але знову гол не було зараховано через офсайд.

Команда із Рачків майже не доходила до чужих воріт. Але на 90-й хвилині спромоглася провести небезпечну атаку, і Микола Пастушенко несподівано для глядачів зрівняв рахунок. 1:1.

Згідно із регламентом, була призначена серія пенальті. Більш влучними у ній були футболісти Шляхової, які схибили лише одного разу. Вони й перемогли – 4:3!

– Наша команда підсилила склад у міжсезоння. Прагнемо вигравати в усіх змаганнях. В тому разі й в Кубку України. серед аматорів, – каже Колінс Нгаха.

Нагородження проводили голова обласної федерації футболу Ігор Гатауллін і спортивний директор цієї громадської спілки Ігор Павленко. Очільник обласного футболу схвально відгукнувся щодо потенціалу володарів Кубку Вінниччини із Рачків. Але водночас визнав закономірним черговий успіх «Світанка Агросвіта».

– Цей колектив регулярно прогресує. Він також покращує інфраструктуру, будує сучасні поля, залучає значну кількість вболівальників, – сказав Ігор Гатауллін.