Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 16 квітня 2024, 22:12:39

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Переможця обласного Суперкубку визначили у серії пенальті

За традицією обласний футбольний сезон відкрили Суперкубком. Його розіграли 19 серпня у Вінниці, на стадіоні національного технічного університету. Матч організувала обласна федерація футболу.

Престижний трофей виборювали чинний чемпіон Вінниччини «Світанок Агросвіт» (с. Шляхова, Бершадський район) і володар обласного Кубку «Агро-Астра» (с. Рачки, Немирівський район). За обидві команди переважно грали класні футболісти міста над Бугом, в тому числі й з досвідом виступів за професійний клуб. Недарма на поєдинку був присутній головний тренер «Ниви» Денис Колчин і представники його тренерського штабу.

У першому таймі бершадці забили м’яч, але суддя зафіксував офсайд. Взагалі гра йшла на зустрічних курсах, команди обмінювалися гострими атаками.

В другому таймі очевидною перевагою володів «Світанок Агросвіт». Лідер його атак Ярослав Браславський, який рік тому виступав в основі «Ниви», відкрив рахунок дальнім ударом. Чемпіони області продовжували тиснути, знову загнали м’яча в сітку. Це зробив добре знайомий вінницькому вболівальнику Колінс Нгаха, який виступав за нашу «Ниву» і луганську «Зорю». Нещодавно він здобув Кубок області в складі «Агро-Астри», а вже нині граючим є головним тренером «Світанка Агросвіта». Але знову гол не було зараховано через офсайд.

Команда із Рачків майже не доходила до чужих воріт. Але на 90-й хвилині спромоглася провести небезпечну атаку, і Микола Пастушенко несподівано для глядачів зрівняв рахунок. 1:1.

Згідно із регламентом, була призначена серія пенальті. Більш влучними у ній були футболісти Шляхової, які схибили лише одного разу. Вони й перемогли – 4:3!

– Наша команда підсилила склад у міжсезоння. Прагнемо вигравати в усіх змаганнях. В тому разі й в Кубку України. серед аматорів, – каже Колінс Нгаха.

Нагородження проводили голова обласної федерації футболу Ігор Гатауллін і спортивний директор цієї громадської спілки Ігор Павленко. Очільник обласного футболу схвально відгукнувся щодо потенціалу володарів Кубку Вінниччини із Рачків. Але водночас визнав закономірним черговий успіх «Світанка Агросвіта».

– Цей колектив регулярно прогресує. Він також покращує інфраструктуру, будує сучасні поля, залучає значну кількість вболівальників, – сказав Ігор Гатауллін.