Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 25 травня 2019, 17:53:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

До відома голів районних/міських федерацій футболу!!!

Інформуємо Вас про те, що з 23 по 30 вересня 2018 року УЄФА ініціює проведення в Європі Тижня масового футболу УЄФА.

У свою чергу Федерація футболу України проведе відповідний промо-захід 8 вересня в м. Києві в рамках Дня фізичної культури і спорту України, а Вінницька обласна федерація футболу 9 вересня проведе турнір з футболу серед жінок присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Вінницька ОФФ звертається до районних/міських федерацій футболу області з проханням організувати свята в містах, районних центрах, у сільській місцевості, а також забезпечити інформування про Тиждень масового футболу УЄФА в області під час усіх матчів і спортивних подій в період з 23 по 30 вересня 2018 року.

Свято має сприяти подільшій популяризації футболу серед широких верств населення і особливо серед молоді, тому звертаємо вашу увагу на необхідність широкого висвітлення підготовки та проведення організованих вами заходів місцевими засобами масової інформації.

До участі у спортивному святі, окрім учнів дитячо-юнацьких і загальноосвітніх шкіл, рекомендуємо залучити ветеранів футболу, гравців і тренерів футбольних клубів. Під час проведення свята доцільно організувати турніри серед хлопчиків і дівчат; матчеві зустрічі між командами викладачів, батьків та учнів; зустрічі дітей з ветеранами футболу та діючими гравцями; футбольні конкурси; показові фрагменти уроків футболу та соціальних проектів "Фестивалів чемпіонів "Відкриті уроки футболу".

Просимо Вас до 7 вересня 2018 року надати до Вінницької ОФФ перелік заходів, які планується провести в рамках Тижня масового футболу в районах, а по завершенню Тижня - до 2 жовтня - описовий звіт, фото/відео-звіти, які можна буде розмістити на сайтах Вінницької ОФФ, ФФУ та УЄФА.уефа

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.05 - Баранова Віталія
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити