Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 18 жовтня 2018, 01:09:43

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 15
ФК «Володимир» (Тиврів) 15

Перша «Захід»

ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Горизонт» (Хоньківці) 15
ФК «Колос» (Махнівка) 11

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Сліпчик Юрій - "Будівельник" - 1 матч.

Оцабера Олександр - "Горизонт" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

До відома голів районних/міських федерацій футболу!!!

Інформуємо Вас про те, що з 23 по 30 вересня 2018 року УЄФА ініціює проведення в Європі Тижня масового футболу УЄФА.

У свою чергу Федерація футболу України проведе відповідний промо-захід 8 вересня в м. Києві в рамках Дня фізичної культури і спорту України, а Вінницька обласна федерація футболу 9 вересня проведе турнір з футболу серед жінок присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Вінницька ОФФ звертається до районних/міських федерацій футболу області з проханням організувати свята в містах, районних центрах, у сільській місцевості, а також забезпечити інформування про Тиждень масового футболу УЄФА в області під час усіх матчів і спортивних подій в період з 23 по 30 вересня 2018 року.

Свято має сприяти подільшій популяризації футболу серед широких верств населення і особливо серед молоді, тому звертаємо вашу увагу на необхідність широкого висвітлення підготовки та проведення організованих вами заходів місцевими засобами масової інформації.

До участі у спортивному святі, окрім учнів дитячо-юнацьких і загальноосвітніх шкіл, рекомендуємо залучити ветеранів футболу, гравців і тренерів футбольних клубів. Під час проведення свята доцільно організувати турніри серед хлопчиків і дівчат; матчеві зустрічі між командами викладачів, батьків та учнів; зустрічі дітей з ветеранами футболу та діючими гравцями; футбольні конкурси; показові фрагменти уроків футболу та соціальних проектів "Фестивалів чемпіонів "Відкриті уроки футболу".

Просимо Вас до 7 вересня 2018 року надати до Вінницької ОФФ перелік заходів, які планується провести в рамках Тижня масового футболу в районах, а по завершенню Тижня - до 2 жовтня - описовий звіт, фото/відео-звіти, які можна буде розмістити на сайтах Вінницької ОФФ, ФФУ та УЄФА.уефа

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити