Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 25 травня 2019, 18:40:51

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Вінницькі вчителі опановували методику викладання футболу

На базі Вінницького педуніверситету відбулися курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури Вінниччини із методики викладання футболу. Захід був організований ФФУ, обласною федерацією гри № 1 та вінницькою Академією неперервної освіти.

– Такі курси ми проводимо щорічно, починаючи із 2001 року, згідно із договором між Міносвіти і Федерацією футболу України. На них педагоги ознайомлюються із сучасними правилами гри в футбол, методикою навчання дітей, – сказав завідуючий кабінетом фізичної культури вінницької Академії неперервної освіти Віктор Гусєв.

25 учителям під час теоретичних занять розповідали, як юним футболістам правильно бігати, дихати, харчуватися тощо. На практиці педагоги вчилися правильно робити розминку та безпосередньо вправи із м’ячем. Їх навчали фахівці, які мають диплом категорії «С» УЕФА. Серед них був й завідуючий кафедрою спортивних ігор ВДПУ, професор Віктор Костюкевич.

– «Урок футболу у школі» допомагає формувати команди для шкільних змагань клубу «Шкіряний м’яч», які допомагають відібрати талановитих дітей до ДЮСШ і далі – до професійного рівня, – сказав виконавчий директор обласної федерації футболу Михайло Прозоровський.

Вчителька основ здоров’я і фізичного виховання Світлана Войтенко (Бар) записалася на курси, щоб розширити свої знання про футбол. Вона дізналася на них багато сучасної інформації.

– Я прагнула дізнатися більше про методику викладання футболу у школі. Тепер буду пробувати це робити. Працюю в школі села Верхівка, де є проблеми зі спортивним обладнанням і оснащенням. Але ми намагаємося розвивати спортивні ігри, – каже Світлана Войтенко.

Віктор Вишневий (с. Велика Кісниця, Ямпільський район) вчителює в загальноосвітній школі і водночас працює тренером з футболу в ДЮСШ.

– Футбол в нашому районі користується великою популярністю. Недарма наші юнаки 2006 – 2007 р.н. цього року стали чемпіонами України. Проводимо масові змагання, в тому числі й у зимовий період. Багато зусиль задля розвитку футболу докладає директор Ямпільської ДЮСШ Геннадій Гречковський, – каже Віктор Вишневий. – На курсах у Вінниці я отримав багато теоретичних і практичних навичок, а також мав можливість поспілкуватися із колегами. Тут багато чому можна навчитися.  

Слухачі курсів отримали сертифікат за підписами ректора Академії неперервної освіти Степаном Дровозюком і голови обласної Федерації футболу Ігоря Гатаулліна. Такий документ дає можливість викладати гру № 1, проводити методичні заняття, судити змагання.    ф 019

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.05 - Баранова Віталія
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити