Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 18 жовтня 2018, 01:49:36

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 15
ФК «Володимир» (Тиврів) 15

Перша «Захід»

ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Горизонт» (Хоньківці) 15
ФК «Колос» (Махнівка) 11

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

Сліпчик Юрій - "Будівельник" - 1 матч.

Оцабера Олександр - "Горизонт" - 1 матч.

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

У Вінниці відкрили новий футбольний стадіон

Сьомого вересня відкрили футбольне поле зі штучним покриттям. Це перше повнорозмірна футбольна арена серед стадіонів муніципальних закладів Вінниці (його розміри – 100 на 64 м). Об’єкт збудовано відповідно до європейських стандартів та рекомендацій для проведення міжнародних змагань. Він буде використовуватись для розвитку дитячо-юнацького футболу у місті.

Сьогодні на новому полі відбулась гра між командами «Мрія» і «Темп». А перед тим разом з юними спортсменами перші символічні удари по м’ячу зробили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міський голова Сергій Моргунов, голова ОДА Валерій Коровій і голова обласної ради Анатолій Олійник. На заході були присутні народні депутати, представники місцевої влади, громадськість, тренери, гравці і спортивні керівники.

А перший заступник Вінницької обласної федерації футболу Семен Ханук і виконавчий директор Михайло Прозоровський подарували юним футболістам комплекти м’ячів.

Масштабний проект будівництва стадіону було реалізовано завдяки фінансовій підтримці держави. Загальна вартість будівництва об’єкту – 19 млн. грн. (з яких 8 млн. грн. – кошти державного бюджету за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»; решта – кошти міського бюджету). Інфраструктура об’єкту, окрім самого поля, складається з трибун на 439 місць, роздягалень для команд з санвузлами та душовими, санвузлів для відвідувачів, освітлення території (світлодіодні світильники і прожектори, направлені безпосередньо на поле), інформаційного табло, тощо. Облаштовано автомобільну стоянку на 49 місць. А вздовж території Палацу дітей та юнацтва зроблені нові тротуари із велодоріжкою. Біля самого закладу встановили велопарковку на 9 стійок.ф 030

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити