Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 25 травня 2019, 18:35:27

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

У Вінниці відкрили новий футбольний стадіон

Сьомого вересня відкрили футбольне поле зі штучним покриттям. Це перше повнорозмірна футбольна арена серед стадіонів муніципальних закладів Вінниці (його розміри – 100 на 64 м). Об’єкт збудовано відповідно до європейських стандартів та рекомендацій для проведення міжнародних змагань. Він буде використовуватись для розвитку дитячо-юнацького футболу у місті.

Сьогодні на новому полі відбулась гра між командами «Мрія» і «Темп». А перед тим разом з юними спортсменами перші символічні удари по м’ячу зробили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міський голова Сергій Моргунов, голова ОДА Валерій Коровій і голова обласної ради Анатолій Олійник. На заході були присутні народні депутати, представники місцевої влади, громадськість, тренери, гравці і спортивні керівники.

А перший заступник Вінницької обласної федерації футболу Семен Ханук і виконавчий директор Михайло Прозоровський подарували юним футболістам комплекти м’ячів.

Масштабний проект будівництва стадіону було реалізовано завдяки фінансовій підтримці держави. Загальна вартість будівництва об’єкту – 19 млн. грн. (з яких 8 млн. грн. – кошти державного бюджету за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»; решта – кошти міського бюджету). Інфраструктура об’єкту, окрім самого поля, складається з трибун на 439 місць, роздягалень для команд з санвузлами та душовими, санвузлів для відвідувачів, освітлення території (світлодіодні світильники і прожектори, направлені безпосередньо на поле), інформаційного табло, тощо. Облаштовано автомобільну стоянку на 49 місць. А вздовж території Палацу дітей та юнацтва зроблені нові тротуари із велодоріжкою. Біля самого закладу встановили велопарковку на 9 стійок.ф 030

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.05 - Баранова Віталія
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити