Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 15 грудня 2018, 04:52:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

До відома керівників та тренерів аматорських команд.

22-23 вересня 2018 року стартує Кубок Вінницької області з футболу серед аматорських команд сезону 2018-2019 рр.

В результаті рейтингової системи за результатами минулого Чемпіонату Вінницької області утворились наступні пари попереднього етапу розіграшу Кубку Вінницької області з футболу серед аматорських команд сезону 2018-2019 рр.

22 вересня 2018 р.

1. ФК "Томашпіль" - "Поділля" Кирнасівка.

2. "Локомотив" Жмеринка - "Візит" Соколова.

3. "Фортуна" Калинівка - "Поділля" Крижопіль.

4. "Сатурн-Перемога" Вапнярка - "Горизонт" Хоньківці.

23 вересня 2018 р.

5. "Світанок-Агросвіт"-2 Шляхова - "Нива" Тростянець.

6. "Колос" Махнівка - "Промінь-АКВ" Глухівці.

7. "Біофарм" Літин - "Будівельник" Іллінці.

8. "Рось" Погребище - "Дністер-С" Серебрія.

Матчі відбуваються з однієї гри. Початок ігор о 16-00. В результаті нічийного результату переможець визначається в серії після матчевих 11-метрових ударів.vin obl

 

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.12 - Чуракова Артема
16.12 - Гаврищука Максима
16.12 - Ліщину Олега
19.12 - Александренка Миколу
20.12 - Жданкіна Володимира
21.12 - Твердохліба Юрія

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити