Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 06 квітня 2020, 23:15:56

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Cьогодні, 11 вересня, новостворена «Нива-2» стартує в чемпіонаті України U-19 - виїзним поєдинком із хмельницьким «Поділлям». Напередодні цієї події команду презентували вболівальникам і журналістам.

На заході були присутні президент «Ниви» Вадим Кудіяров, віце-президент клубу із дитячо-юнацького футболу Юрій Корбут, спортивний директор Михайло Куниця, комерційний директор Василь Соловей, тренер Олександр Дуднік (інший наставник Олег Шумовицький був відсутнім), адміністратор другої команди Артур Мед, директор ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль та гравці в повному складі.

Йшлося про те, що «Нива-2» прийматиме суперників у чемпіонаті України U-19 на стадіоні Вінницького міського палацу дітей та юнацтві. Тренуватиметься там же, а також на арені «Олімп» Вінницького національного технічного університету.

Вадим Кудіяров нагадав, що флагман вінницького футболу змінює вектор. Тепер ставка буде на вихованців вінницького футболу, а не легіонерів, як було колись. Саме для того й створюється «Нива-2», де куватимуть майбутню зміну. За словами пана Кудіярова, завдання-мінімум для юніорської команди на сезон – посісти місце в групі не нижче другого, щоб здобути путівку до наступного етапу чемпіонату країни.

Юрій Корбут вірить, що вже взимку деякі гравці другої команди перейдуть в основну. Для якісної підготовки дубля, за його словами, створені всі умови – і фінансові, і організаційні.

Василь Соловей нагадав, що в процесі створення «Ниви-2» була виконана чимала робота. При цьому він запевняє, що всі домовленості між керівництвом клубу і молодими гравцями виконуються.

Олександр Дуднік нагадав, що кістяком «Ниви-2» є команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, яка торік вже брала участь в чемпіонаті України U-19. Зараз ці гравці стали на рік старшими і більш досвідченими. До того ж спільна робота у структурі та під керівництвом кваліфікованих тренерів «Ниви» дається взнаки.

– Окрім гравців ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, до команди залучені провідні випускники вінницьких шкіл «Темп» і «Прем’єр-Нива». Також ми повернули наших земляків, які виступали в інших регіонах, - повідомив Олександр Дуднік.

Михайло Куниця навів приклад хмельницького «Поділля», який може наслідувати «Нива». Подоляни останні три роки робили ставку на молодих випускників власної Академії. І нині ця «ставка зіграла» – «Поділля» успішно стартувало в другій лізі. Михайло Куниця також повідомив, що з гравцями «Ниви-2» підписують договори на спортивну підготовку (напівпрофесійні контракти).

Футболісти «Ниви-2» напередодні початку сезону були налаштовані доволі оптимістично. Майже всіх запрошували до кращих аматорських команд регіону, але вони обрали колектив з прицілом на майбутні перспективи на професійному рівні.

– Перед першим матчем сезону у кожного з нас «палають очі». Прагнемо проявити себе в чемпіонаті України U-19, щоб з часом вийти на професійний рівень, – сказав      капітан команди, опорний захисник Богдан Зугравий, випускник ДЮСШ «Прем’єр-Нива».

Нападник Ашот Гукасян водночас заявлений за основну «Ниву» і вже виходив на заміну в матчах другої ліги.

- В «Ниві-2» ставимо перед собою високі цілі. Прагнемо успішно пройти груповий етап, – каже Ашот Гукасян. – Щодо тренувань в складі команди майстрів. Спочатку було складно. А зараз я вже втягнувся у цей процес.

– Більшість із нас вже грали в чемпіонаті України U-19. Кістяк колективу збережено. Сподіваємося, що новачки допоможуть виконати нам поставлені керівництвом цілі, – вважає півзахисник Максим Підопригора.    

Завершилася зустріч відповідями на запитання вболівальників. Йшлося не лише про «Ниву-2», але й про основну. Головна команда наразі не прагне підвищення в класі, бо для цього немає необхідних умов. Водночас Вадим Кудіяров запевнив, що питання фінансування обох колективів вирішено до кінця поточного року. А ось про побудову нової сучасної футбольної арени у Вінниці, на яку потрібно близько 250 мільйонів гривень, поки що не йдеться.     

Нива 2

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

06.04 - Салюка Євгена
08.04 - Іжика В’ячеслава
08.04 - Семеренка Кирила
11.04 - Нагорняка Олександра
15.04 - Дзюбу Михайла
21.04 - Симачова Володимира
22.04 - Кисельова Павла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити