Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 24 жовтня 2019, 05:36:06

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Вінницькі футболісти вибороли срібло чемпіонату України: долю фіналу вирішила серія пенальті

Змагалися дівчата не старше 15 років

Фінішували змагання у вищій лізі чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 15 років (2004-2005 р.н.). Ігри проходили в Очакові (Миколаївська область).

Вінничанки в підгрупі зіграли лише один матч. Адже команди Чернігова та Умані не прибули на турнір, і їм зарахували технічні поразки. Вінничанки перемогли одеситок – 2:0. Цей результат дав нашій команді пряму путівку до фіналу.

За підсумками групового етапу за бронзові нагороди змагалися збірна Одеської області і команда «Ліцей» (м. Костопіль, Рівненська область). Команди боролися від стартового свистка до фінального. «Ліцей» почав гру першим номером, збірна Одещини грала від захисту, намагаючись «зловити» суперника на контратаках. В першому таймі опоненти обмінялися ударами, однак відкрити рахунок так і не вдалося. В другій половині гри боротьба продовжилася на-рівних. В підсумку нападаюча «Ліцею» з дальньої позиції потужним ударом відправила снаряд прямо в ворота, забивши єдиний і переможний гол – 0:1.

В матчі за головний трофей Чемпіонату України зійшлися команди «Ладомир» (м Володимир-Волинський, Волинська область) і збірна Вінницької області. Поєдинок за чемпіонство не поступався попередній грі за напруженням і пристрастями на полі. Перша половина зустрічі пройшла в самовідданій боротьбі за м'яч і територіальну перевагу, але практично без моментів. На початку другого тайму збірній Вінниччини випала можливість у вигляді штрафного удару, яку команда не упустила. Встигнувши першою на добиванні, гравець вінницької команди відкриває рахунок. Однак «Ладомир» швидко зібрався і вже через кілька хвилин точним ударом із-за меж штрафного майданчика зрівняв результат. До кінця ігрового часу у «Ладомира» було ще кілька хороших моментів, проте команда ними не скористалася.

Основна частина зустрічі завершилася нічийним результатом. Долю головного Кубка вирішувала серія пенальті. Вона тримала в напрузі до останнього удару. Удача в цей день була на боці «Ладомира». З рахунком 4:3 команда вирвала перемогу в нелегкому поєдинку.

– Фахівці пророкували нам поразку в фіналі із великим рахунком. Але ми мали ігрову перевагу і пропустили лише за сім хвилин до фінішу, – прокоментував тренер нашої команди Юрій Наровицький. – Наша збірна цієї вікової категорії вже чотири роки поспіль посідає на всеукраїнських чемпіонатах другі місця. Зупиняємося в кроці від золота.

Українська асоціація футболу визначила кращих у наступних номінаціях і нагородила їх індивідуальними нагородами. Найкращим воротарем чемпіонату України стала Марина Дуднік (збірна Вінницької області). Вона є членом збірної України, яка днями проведе товариські матчі зі збірної Латвії.