Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 02 квітня 2020, 21:33:46

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Володар «Золотого м’яча» Ігор Бєланов вручив подарунки вінницьким футболістам

Днями у Вінниці побував володар «Золотого м’яча» кращого футболіста Європи 1986 року Ігор Бєланов. Він зустрівся із вихованцями підшефної обласної ДЮСШ Блохіна-Бєланова на полі Палацу дітей та юнацтва. Знаменитий футболіст подарував юнакам 50 м’ячів, які будуть розподілені між командами усіх вікових категорій. Він привітав юних спортсменів, тренерів і батьків. Та схвально відгукнувся про прогрес і досягнення спортшколи.

На зустрічі були присутні близько 500 дітей, їхні батьки і тренери, голова спортуправління ОДА Сергій Чернявський, голова облспоживспілки Василь Подолян, спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко і директор обласної ДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

Батьківський комітет вручив подарунок Ігорю Бєланову. А голова Української Асоціації футболу Ігор Павелко передав орден «За заслуги» від президії цієї організації Василю Подоляну, який також є надійним партнером ДЮСШ Блохіна-Бєланова і членом виконкому обласної федерації футболу.  

Усі охочі фотографувалися на згадку зі славетним футболістом та його трофеєм. Не відмовляв Ігор Бєланов і любителям автографів.

Бєланов мячи

– Ігор Бєланов приїздить у нашу школу кілька разів на рік. Ці візити завжди є важливою подією для юних футболістів, – прокоментував Ігор Коваль.  

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

02.04 - Чернявського Сергія
02.04 - Волошина Володимира
04.04 - Стецюка Віталія
05.04 - Татусяка Сергія
05.04 - Хникіна Павла
05.04 - Білаша Назарія
05.04 - Козюка Євгена

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити