Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 15:36:34

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Ветеранська збірна Вінниччини у Жмеринці зіграла проти зірок українського футболу

Збірна України вирвала перемогу на останніх хвилинах

Третього жовтня у Жмеринці, на центральному міському стадіоні, вперше зіграла збірна України із футболу серед ветеранів. Знаменитостям протистояла ветеранська збірна Вінниччини, яка дала справжній бій фавориту.

Легенди в обох командах

Товариський матч викликав великий інтерес у глядачів. Вони були не лише зі Жмеринки. Автівками і автобусами приїхали із Вінниці, Бару, Шаргорода тощо.

В збірній України виділялися зіркові гравці Едуард Цихмейструк, Сергій Нагорняк та Віталій Косовський, які свого часу грали за вінницьку «Ниву», а вже потім в більш іменитих клубах. Головним тренером зірок був перший віце-президент Асоціації футболу України Анатолій Дем’яненко, триразовий учасник чемпіонатів світу та переможець Кубку володарів Кубків європейських країн.

futball9

В збірній Вінниччини також виступали екс-професіонали: Ігор Маковей і Олег Шикір (нинішні тренери ДЮСШ «Прем’єр-Нива»), Ярослав Заяць, Андрій Веретинський, Нгаха Колінс та інші добре відомі за  межами нашого регіону футболісти.

futball14

На урочистому відкритті виступили головний ініціатор проведення матчу, голова Вінницької обласної Асоціації футболу Ігор Гатауллін і Президент Асоціації ветеранського футболу Олег Собуцький. Після традиційної фотосесії почалася хвилююча гра. Вона тривала два скорочені тайми – по 35 хвилин.

IMG 9348

Голи із пенальті

На старті матчу ініціативою заволоділи фаворити. У забитий м’яч її втілив Андрій Хомин.

Але за кілька хвилин до перерви у ворота збірної України було призначено пенальті, який заробив Олег Шикір. Покарання майстерно виконав Андрій Веретинський, який влучив точно у верхню дев’ятку. 1:1 після першого тайму!

futball10

Такий розвиток подій виявився несподіваним для зірок збірної України, які почали нервувати і апелювати до суддів. До того ж вінничанам подекуди вдавалися гострі контратаки, які організовували активні Колінс Нгаха і Андрій Веретинський.

Втім, збірній України все ж вдалося вирвати перемогу на останніх хвилинах. Пенальті чітко реалізував Олег Собуцький, який розвів воротаря і м’яч пор різних кутах. 2:1 на користь збірної України.

Розчарованих не було

Представники обох команд залишилися задоволеними перебігом подій на полі.

«Гра вийшла цікавою і бойовою. Боротьби на полі було достатньо. Тому, думаю, вболівальникам матч сподобався. У нашої збірної багато планів. Ми багато їздимо в зону ООС та регіонами України. А ось грати за кордоном через пандемію зараз складно. До речі, торік провели загалом близько 50 матчів», – сказав Анатолій Дем’яненко.

Тренер ветеранської збірної в складі вінницької команди виділив Ігоря Маковея та найстаршого учасника – 67-річного граючого тренера Павла Касанова. Він вийшов на заміну в другому таймі. Взагалі вінницька збірна за середнім віком була значно старше суперників.

-Останніми роками я в футбол майже не граю. Але підтримую фізичну форму під час занять великим тенісом. Тому зараз міг нормально бігати , – сказав Павло Касанов.

Більш молоді вінницькі футболісти також поділилися враженнями після матчу.

«Коли ми забили гол, зявилася впевненість у досягненні позитивного результату. В кінці гри я міг зрівняти рахунок дальнім ударом, але не судилося», – сказав Андрій Веретинський.

«Я старався і викладався на полі. Хотілося виглядати гідно на фоні збірної України», – зауважив Колінс Нгаха.