Вінницька обласна
асоціація футболу

П'ятниця, 19 квітня 2024, 10:17:48

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

08.05 - Перепилицю Олександра

Французькі футболістки в київському фіналі в додатковий час дотиснули німецький «Вольфсбург».

Київському стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського випала честь приймати фінал 17-го розіграшу жіночої Ліги чемпіонів. Гостинна столична арена стала полем битви «Ліона» та «Вольфсбурга». Трибуни стадіону були заповнені майже повністю, що створило комфортну атмосферу під час поєдинку.

Зі старту поєдинку гостріше діяли футболістки «Ліона», які більше контролювали м’яч. Гравці «Вольфсбурга» були орієнтовані на стрімкі контратаки, але особливої небезпеки не створили. У першому таймі француженки завдали шістьох ударів по воротах суперниць, найнебезпечнішими серед яких були постріли Бронз і Хегерберг.

У другому таймі «Ліон» додав у командному плані та виглядав значно сильніше, ніж німецька команда. Француженки регулярно вривалися у штрафний майданчик «Вольфсбурга», а під кінець другого тайму фактично там прописалися.

На 71-й хвилині Анрі після кутового переправляла м’яч у ворота, однак круглого з лінії винесла Попп. При цьому є підозри, що ігровий снаряд усе ж перетнув лінію повністю, й арбітру варто було зараховувати гол.

У кінці основного часу німкені вже відверто відбивалися, хоча один з їхніх контрвипадів завершився небезпечним ударом Хардер. На 83-й хвилині «Ліон» знову міг забивати, однак Шульт парирувала удар Ле Сомме, яка замикала простріл із флангу. Француженки продовжували штурм, але німкені все ж довели гру до овертайму.

У додатковий час київська публіка стала свідком неймовірної драми. На 93-й хвилині нападник німкень Хардер відкрила рахунок дальнім ударом, причому не обійшлося без рикошету від суперниці. Однак незабаром півзахисник «Вольфсбурга» Попп отримала другу жовту картку й залишила свою команду в меншості.

Після цього француженки переломили хід гри. На 98-й хвилині Анрі після класної передачі увірвалася до штрафного майданчика справа та потужним ударом пробила Шульт. У наступній атаці відзначилася Ле Сомме, замкнувши простріл від ван де Санден, яка незадовго до цього вийшла на заміну.

На 103-й хвилині нокдауном суперниць скористалася Хегерберг, замкнувши головою фланговий навіс. Для норвежки цей гол став 15-м у нинішній Лізі чемпіонів, що є рекордом турніру. Насамкінець довершила побиття суперниць Абілі, яка вийшла на заміну. Третю гольову передачу до свого активу занесла ван де Санден.

Дотиснувши суперниць в овертаймі, «Ліон» уп’яте в історії та втретє поспіль виграв Лігу чемпіонів.

Ліга чемпіонів УЄФА серед жіночих команд

Фінал

«Вольфсбург» (Німеччина) — «Ліон» (Франція) — 1:4 (у дод. час)

Голи: Хардер (93) — Анрі (98, Марожан), Ле Сомме (99, ван де Санден), Хегерберг (103, ван де Санден), Абілі (116, ван де Санден).

«Вольфсбург»: Шульт, Блессе, Фішер, Гесслінг, Маріц, Грем-Хансен (Вулларт, 46), Попп, Гуннарсдоттір (Ведемайєр, 57), Дікенманн (Кершовськи, 89), Пайор, Хардер.

Запасні: Фромс, Якобфі, Баунах, Петер.

Тренер: Штефан Лерх.

«Ліон»: Буадді, Бронз, Баті, Ренар, Баша (Каскаріно, 65), Марожан, Кумагаї (ван де Санден, 95), Анрі, Мажрі, Хегерберг, Ле Сомме (Абілі, 114).

Запасні: Пейро-Ман’єн, Уара-Д’Оммо, Амрауї, Б’юкенен.

Тренер: Рейнальд Педрос.

Попереджені: Попп, Маріц, Попп — Баша, Ренар.

Вилучена: Попп (95).

24 травня. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. 14 237 глядачів.ліон чемпіон min

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.