Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 02 травня 2024, 03:09:54

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Балинський Дмитро ФК "Факел" Липовець 6 3

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

21.05 - Шумовицького Олега

Мадридський Реал та Атлетік розіграли останню путівку до півфіналу Кубка Іспанії.

Кубок Іспанії 2021/22, 1/4 фіналу

Атлетік – Реал – 1:0

Гол: Беренгер, 89

777

Попри хороший виступ Андрія Луніна у поєдинку з Ельче у попередній стадії Кубка, Карло Анчелотті вирішив довірити місце у воротах "вершкових" перевіреному першому номеру – Тібо Куртуа. Ще до старту зустрічі стався

Старт зустрічі був за гравцями з Більбао. Мадрид більше контролював м'яч, але високий пресинг підопічних Марселіно дозволив створити кілька нагод біля воріт Куртуа. Два шанси мав Дані Гарсія – в першому випадку Тібо здійснив розкішний сейв, а після другого удару рикошет від захисника врятував від небезпеки.

Атлетік продовжував діяти більш гостріше в атаці – Реал не мав гострих моментів біля воріт Агірресабали. Але баски втратили одну зі своїх зірок перед перервою: Ніко Вільямс втікав від Алаби та різко змінив напрямок, після чого впав на газон. На другий тайм вінгера, який не стримав сліз, замінив Беренгер.

555

Друга половина розпочалась з атак Атлетіка, який претендував на пенальті – після подачі з кутового м'яч, здавалося, влучив у руку Начо, проте після перегляду VAR суддя призначив ще один кутовий. Реал поступово став перехоплювати ініціативу та перевів гру ближче до воріт суперника. Моменти, щоправда, виникали після дальніх ударів, а найгостріший шанс виник у Каземіро на 81 хвилині, який вискочив на Агірресабалу – голкіпер ногою відбив удар бразильця у ближній кут.

А кінцівка зустрічі стала шоком для Мадрида: Беренгер отримав м'яч на лінії штрафного, хитнув захисника та пробив точно у дальній кут – Куртуа майже не мав шансів відбити удар. Іско міг врятувати Реал, але пробив повз дальню стійку, тож Атлетік став останнім учасником півфіналу Кубка Іспанії.

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.