Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 03 липня 2022, 03:06:15

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

Група "Б"

Вища ліга

ФК «ЯСКО» (Шаргород)  25
ФК «Факел» (Липовець)  23
ФК «Орлівка» (Орлівка)  19

Перша ліга

ФК «Локомотив» (Жмеринка)  14 
ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський)  12 
ФК «Рось» (Погребище)  11

 

Вітаємо з Днем народження

06.07 - Мисака Юліана
07.07 - Бочарьова Геннадія
10.07 - Краєвського Сергія
12.07 - Кравченка Олександра
14.07 - Копаницю Петра
16.07 - Касанова Павла
17.07 - Козаченка Сергія

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  6 
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  9   6 
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  9   6 
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 9  5 
 5 Степанюк Владислав ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  5 

Призначення арбітрів

 

Сезон-2022/2023 в жіночій Лізі чемпіонів розпочнеться із жеребкування, яке заплановане на 24 червня.

Система проведення

Груповий етап 

16 команд будуть розподілені на чотири групи, в яких вони із жовтня до грудня проведуть одна з одною по матчу вдома та на виїзді. Володарі двох перших місць отримають путівки до 1/4 фіналу. Цей етап розпочнеться в березні 2023 року. У чвертьфіналах та півфіналах команди проведуть по два матчі, фінал складатиметься з одного матчу та пройде в Ейндховені.

Кваліфікація

Чотири команди отримають прямі путівки в груповий етап, а володарі ще 12-ти перепусток, що залишилися, будуть визначені у кваліфікації в межах Шляху чемпіонів (7 місць) та Шляху представників ліг (5 місць).

Кваліфікація в обох шляхах відбуватиметься однаково. У першому раунді команди змагатимуться у форматі міні-турнірів, переможці яких проб’ються далі. 

У другому раунді команди розіб’ють на пари, і вони зіграють одна з одною вдома та на виїзді. Якщо набереться понад 50 учасників, у межах Шляху чемпіонів буде проведено попередній раунд, де команди зіграють одна з одною вдома та на виїзді.

Кількість клубів

Список учасників складається на основі жіночого клубного рейтингу асоціацій УЄФА на кінець сезону-2020/2021. Україна посідає в ньому 22-е місце.

Топ-6 асоціацій рейтингу — Франція, Німеччина, Англія, Іспанія, Швеція, Чехія — виставлять по три команди.

Наступні 10 асоціацій — Данія, Нідерланди, Казахстан, Італія, Ісландія, Норвегія, Шотландія, Швейцарія, Білорусь, Австрія — делегують по дві команди.

Інші асоціації будуть представлені одним учасником. Від України представником у Лізі чемпіонів буде «Житлобуд-2», який завершив осінню частину чемпіонату України на першому місці. 

Старт у турнірі

Чинний чемпіон, «Ліон», і чемпіони трьох найкращих асоціацій (Франція, Німеччина, Англія) відразу потраплять до групового етапу.

Чемпіони інших асоціацій потраплять до Шляху чемпіонів кваліфікації. Чемпіони асоціацій, що посідають у рейтингу місця із четвертого по шосте (Іспанія, Швеція, Чехія), розпочнуть турнір із другого раунду, решта, у тому числі й «Житлобуд-2», — із першого раунду (якщо не проводиться попередній раунд, за якого кількість команд, що стартують на цьому етапі, залежатиме від кількості учасників).

Віце-чемпіони шести найсильніших асоціацій (Франція, Німеччина, Англія, Іспанія, Швеція, Чехія) розпочнуть турнір із другого раунду Шляху представників ліг.

Власники третіх місць цих шести асоціацій, а також володарі других місць наступних 10-ти асоціацій (Данія, Нідерланди, Казахстан, Італія, Ісландія, Норвегія, Шотландія, Швейцарія, Білорусь, Австрія) вступлять у боротьбу з першого раунду Шляху представників ліг.

Терміни проведення Ліги чемпіонів-2022/2023 серед жіночих команд

Попередній раунд (якщо потрібно)

Жеребкування — 24 червня.

27/28 липня та 3/4 серпня.

Перший раунд (міні-турніри)

Жеребкування — 24 червня.

Півфінали: 18 серпня.

Фінал, матч за третє місце: 21 серпня.

Другий раунд

Жеребкування — 31 серпня.

Перші матчі: 20/21 вересня.

Матчі-відповіді: 28/29 вересня.

Груповий етап

Жеребкування — 3 жовтня.

Тур 1: 19/20 жовтня.

Тур 2: 26/27 жовтня.

Тур 3: 23/24 листопада.

Тур 4: 7/8 грудня.

Тур 5: 15/16 грудня.

Тур 6: 21/22 грудня.

Чвертьфінали

Жеребкування — 20 січня 2023 року.

Перші матчі: 21/22 березня 2023 року.

Матчі-відповіді: 29/30 березня 2023 року.

Півфінали

Жеребкування — 20 січня 2023 року.

Перші матчі: 22/23 квітня 2023 року.

Матчі-відповіді: 29/30 квітня 2023 року.

Фінал (стадіон ПСВ, Ейндховен)

3/4 червня 2023 року.

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva