Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 12:08:27

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Одночасно очікуваний вийшов поєдинок, і несподіваний. Інтрига трималася до останнього. А нічия цілком справедливий підсумок, незважаючи на те, що арбітр компенсував до основного часу чотири хвилини, а вирішальний гол гості забили на 90+6-й. Іспанія не заслуговувала на поразку, хоча б тому що за всіма основними показниками статистики перевершувала Німеччину.

Сам матч нагадував боксерський поєдинок, коли два важковаговика довго зволікали, потім перевіряли один одного на міцність короткими джебами, але не йшли в наступ, не показуючи повну силу своїх можливостей. Вийшла така собі гра характерів, перевірка нервів і врівноваженості, здібностей холоднокровно стримувати дуже сильного опонента. Трохи більше м'ячем володіли іспанці, що не стало сюрпризом; німці час від часу заводили свою "машину" і притискали гостей до їхніх воріт. При цьому, більшу частину ігрового часу, підопічні Льова вважали за краще вичікувати і грати по рахунку. Німеччина була схожа на пружину, яка так і залишилася в стислому стані.

Іспанія справила враження команди, яка більше хотіла перемогти, більше контролювала м'яч, показавши спрагу боротьби, хоча, можливо, так здавалося через емоційність підопічних Енріке. У Бускетса був чудовий момент, з його ударом з великими труднощами впорався Трапп. Дуже активні були Навас і Родріго, які постійно нагнітали і шукали свій шанс.

Фланги трохи краще працювали у іспанців, сміливіше йшли вони на загострення і жорсткіше, непоступливіше виглядали в боротьбі. Та й грали більш технічно. Однак, майже в кожному епізоді необхідно віддати належне - зустрічалися рівні суперники.

І тут же важливо відзначити, повертаючись до аналогії з "німецькою пружиною", яка не змогла вивільнити всю накопичувану в ній енергію, - першими повинні були забивати саме господарі. Коли Керрер стріляв із забійної позиції і де Хеа взяв складний м'яч (дебютний небезпечний момент у грі); а також Зане і Вернер перевіряли на міцність голкіпера "Фурії Роха". Хороші, навіть блискучі виникали моменти, і всі ми знаємо - "Бундестім" здатний на більше.

Відразу після перерви іспанці спробували додати, знову взяли під контроль центр поля, грали в свою гру, більш агресивно, і... пропустили. Пройшов прихований аперкот підопічним Енріке. Гол забив один з кращих гравців матчу. Після пасу з флангу від Госенса Вернер обіграв двох захисників і класно пробив з центральної зони - 1:0.

М'яч на самому початку другого тайму зробив гру більш відкритою. Тепер Іспанія змушена була ризикувати, а Німеччина вривалася у вільні зони. Часом виходили своєрідні гойдалки. Ні, не відкрита гра, але більш відверта, ніж у першому таймі. "Фурія Роха" вела гру і наступала, встигаючи відходити назад.

"Бундестім" відповідав контрвипадами, гострими і болючими. Зюле і Рюдігер не забили з хороших позицій. Але головне, оборона Йоахима Льова трималася, діяла просто і практично, а ще не помилялася за 90 з чимось хвилин.

Відігралися гості в той час, коли господарі вже готові були святкувати першу перемогу в Лізі націй. Нагадаємо, в минулому, дебютному розіграші турніру Німеччина два матчі звела внічию (знову ж з рахунком 1:1) і чотири програла. Вирішальний м'яч у цій дуелі забив Гайя, переправивши м'яч у сітку з кількох метрів. Пас-скидка головою вийшов у Родріго, а німецькі захисники проспали пожежу у власному штрафному майданчику.

Для збірної України, теоретично, це може бути вигідний результат. Зі злими іспанцями 6 вересня було б грати в рази складніше, а тепер Андрій Шевченко має можливість вибрати необхідну, перевірену тактику з командою Енріке, яка витратила багато сил, щоб врятувати сьогодні нічию.